IQ Psycholog - terapia dla dorosłych i dzieci.

Regulamin

Przedstawiamy regulamin wizyt:

W związku z koronawirusem SARS-COV-2, dla bezpieczeństwa Państwa oraz terapeuty, spotkania w gabinecie odbywają się przy zachowaniu wszelkich możliwych środków ostrożności. Każdy pacjent otrzymuje jednorazową maseczkę chirurgiczną. W gabinecie dostępny jest płyn do dezynfekcji rąk.

1. Każda wizyta terapeutyczna i diagnostyczna trwa do 40 min.

2. Wizyty są płatne jedynie gotówką.

3. Pierwsza wizyta psychologiczna dziecka odbywa się się bez udziału dziecka, ponieważ wtedy to zgłaszane są skargi, poruszamy kwestie problemowe dot. funkcjonowania dziecka i chronimy je przed tymi informacjami.

4. W przypadku nastolatków wizyta może odbywać się w obecności nastolatka, pod warunkiem, że młoda osoba zna dokładnie cel wizyty i wątki problemowe i rodzic zezwala na jego obecność podczas pierwszej konsultacji.

5. Dwa dni przed każdą wizytą osoby umówione otrzymują na podany wcześniej nr tel SMS z dokładnym terminem, adresem, kwotą oraz regulaminem.

6. Potwierdzenie jest jednoznaczne z przyjściem na wizytę.

7. Rezygnacja z wizyty w dzień wizyty jest płatna.

8. Podczas rejestracji na wizytę pobierany jest nr tel bez danych osobowych.

9. IQ nie zbiera, nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych.

10. Kartoteka pacjenta jest własnością pacjenta i wydawana jest każdorazowo pod koniec każdej wizyty.

11. Oferujemy wizyty on-line.

12. Psycholog, psychoterapeuta zawsze zaprasza osoby do gabinetu sam (dbamy o komfort osoby będącej na wizycie i zapobiegamy pukaniu do drzwi w momencie kiedy wizyta jest opóźniona).

13. Opinię dotyczącą funkcjonowania dziecka wydajemy jedynie na prośbę rodzica/opiekuna prawnego po odbytych min. 3 wizytach diagnostyczno - terapeutycznych dziecka i realizowanymi zaleceniami przez rodziców/opiekunów.

14. O wynikach wszystkich badań dzieci i dorosłych informujemy podczas wizyty. Na życzenie wystawiamy opinie, które są płatne: cennik.

15. Wyrażenie zgody na wizytę w ośrodku IQ jest równoznaczne z przyjęciem i stosowaniem ww. regulaminu.