IQ Psycholog - terapia dla dorosłych i dzieci.
Witamy

IQ Psycholog

Dorota Szynal

Ośrodek Psychologii Klinicznej i Psychoterapii dla Dzieci i Dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem profesjonalnych usług psychoterapeutycznych i diagnostycznych w zakresie psychologii klinicznej.

Oferujemy psychoterapię indywidualną jak również psychoterapię rodzinną. Spotkania odbywają się zawsze w miłej i bezpiecznej atmosferze. Psychoterapia jest prowadzona przez certyfikowanych psychoterapeutów z wieloletnim doświadczeniem. Psychoterapia jest wzbogacana szczegółową diagnozą psychologiczną dziecka wraz z jego zasobami i słabszymi stronami. Specjalizujemy się również w wykonywaniu EEG głowy we śnie dziecka. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i do kontaktu.

IQ Psycholog - dzieci
IQ Psycholog - dzieci
Oferta

W czym możemy
pomóc?

Jeśli Twoje dziecko jest zbyt często smutne, lękowe, zagubione, trudno jest Ci do Niego dotrzeć. Czujesz, żę Wasza relacja słabnie. Zaczynasz martwić się o swoje dziecko. Szukasz rozwiązań, które nie przynoszą rezultatów. Słyszysz komunikaty od dziecka, których nie chcesz słyszeć. Widzisz obraz dziecka, jakiego nie chcesz widzieć. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty lub skontaktuj się z nami, jesteśmy po to aby Ci pomóc.

jak pracujemy

Najważniejszy pierwszy krok

Najważniejsze jest Twoje podjęcie decyzji a resztę zostaw nam.

1

Umów spotkanie

Wyślij SMS (podając miasto oraz preferowane godziny konsultacji) lub zadzwoń na nr: 535-441-522
2

Pierwsza wizyta

Wstępna konsultacja odbywa się zawsze bez obecności dziecka w celu rozpoznania problemu i wzajemnego poznania się przy filiżance herbaty lub kawy
3

Dobranie planu

Wspólne ustalenie celu psychoterapii, planu diagnostycznego ku zmianie na lepsze