IQ Psycholog - terapia dla dorosłych i dzieci.
Witamy

IQ Psycholog

Dorota Szynal

Ośrodek Psychologii Klinicznej i Psychoterapii dla Dzieci i Dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem profesjonalnych usług psychoterapeutycznych i diagnostycznych w zakresie psychologii klinicznej.

Oferujemy psychoterapię indywidualną i psychoterapię par, jak również psychoterapię rodzinną. Spotkania odbywają się zawsze w miłej i bezpiecznej atmosferze. Psychoterapia jest prowadzona przez certyfikowanych psychoterapeutów z wieloletnim doświadczeniem. Psychoterapia jest wzbogacana szczegółową diagnozą psychologiczną w celu określenia profilu osobowościowego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i do kontaktu.

IQ Psycholog - dorośli
IQ Psycholog - dorośli
Oferta

W czym możemy
pomóc?

Jeśli czujesz się smutny, zagubiony, borykasz się z uzależnieniem. Nadmiernie się odchudzasz, wszystko widzisz w czarnych kolorach. Czujesz się niezrozumiany przez innych, skonfliktowany. Masz problemy wychowacze z dziećmi. Jeśli chcesz naprawić relację z kimś bliskim, poprawić swoje samopoczucie lub borykasz się z innymi problemami - zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty lub skontaktuj się z nami, jesteśmy po to aby Ci pomóc.

jak pracujemy

Najważniejszy pierwszy krok

Najważniejsze jest Twoje podjęcie decyzji a resztę zostaw nam.

1

Umów spotkanie

Wyślij SMS (podając miasto oraz preferowane godziny konsultacji) lub zadzwoń na nr: 535-441-522
2

Pierwsza wizyta

Wstępna konsultacja w celu ustalenia motywacji, rozpoznania problemu i wzajemnego poznania się przy filiżance herbaty lub kawy
3

Dobranie planu

Wspólne ustalenie celu psychoterapii, planu diagnostycznego ku zmianie na lepsze